PORSHE DESIGN

  • Producent okularów Porsche Design - Rodenstock projektuje i produkuje luksusowy asortyment. Okulary Porsche Design już 22-krotnie zdobyły nagrodę iF Product Design Award, którą otrzymuje się za najlepiej zaprojektowane produkty.
  • Oprawy tej marki cechują się oryginalnym wzornictwem, jakością i licznymi odniesieniami do sportu, motoryzacji. Wiele modeli jest inspirowanych częściami od samochodów Porsche - np. grillem występującym z przodu samochodu lub przewodem hamulcowym do Porsche (widoczne jako rdzeń zausznika).
  • Tytan ze względu na doskonałą trwałość i wysoką jakość często jest wykorzystywanym materiałem do produkcji oprawek Porsche. Jest to idealny materiał, który gwarantuje wiele korzyści - niezrównaną lekkość i mocne utrwalanie.
  • Na czerwonym dywanie, na plaży i podczas zakupów - również gwiazdy lubią nosić okulary Porsche. Aktorka Blake Lively czy siostry Kardashian chronią swoje oczy przed promieniami słonecznymi nosząc kultowy już model Porsche P’8478. Inne słynne nazwiska w okularach marki to Lady Gaga, Usher czy David Beckham.
  • Poza tym w oprawach mamy świetne soczewki produkowane przez Rodenstocka – super fizjologiczne barwienie, antyrefleks na tylnej powierzchni soczewki zmniejszające odbicia. Różnicę w stosunku do reszty marek widać gołym okiem 
Oprawki dostępne w:
Renoma done
Magnolia done
Aleja Bielany done
Silesia done

Szybki kontakt

optyk Wrocław

Świdnicka 40,

50-024 Wrocław

Parter

Tel.: 71 307 11 06

oprawki do okularów Wrocław

Legnicka 58,

54-204 Wrocław

Parter (obok Sephora)

Tel.: 71 307 26 66

optyk Wrocław

ul. Czekoladowa 7-9,

55-040 Bielany

Wrocławskie

Parter (obok TK Maxx)

Tel.: 71 307 03 24

optyk Katowice

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

Parter (obok strefy restauracyjnej)

Tel.: 32 307 00 61

E-mail: silesia@designoptyk.com

Newsletter