O Design Optyk - okulary, oprawki

W branży optycznej jesteśmy od 1990 roku. Design Optyk to przede wszystkim ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Zdobywana przez lata wiedza przerodziła się w pasję, która nas napędza i każdego dnia sprawia, że podążamy za modą oraz panującymi trendami na całym świecie.

Indywidualne podejście do klienta w Design Optyk to nie tylko na profesjonalna sprzedaż opraw i szkieł, ale również oferowanie wiedzy, podniesienie świadomości Klienta i zaproponowanie szeregu rozwiązań jakie oferuje nowoczesna optyka.

W każdym salonie posiadamy kolekcję ponad 1 000 opraw okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem. Kierunek naszego Design’u wyznaczają największe modowe marki. Tu nie ma miejsca na nudę! Lubimy wyróżniać się z tłumu, jesteśmy pasjonatami, zarażamy miłością do mody. :)

okulary Wrocław

Dlaczego akurat my?

Najnowsza technologia

W tym celu dokonaliśmy zakupu Skanera DNEye, który jest w stanie dzięki najnowszej technologii określić korekcję wzroku do jednej setnej dioptrii.

Bezpłatne badanie wzroku

Cenimy sobie dokładność i precyzję, dlatego pomiarów dokonują wykwalifikowani optometryści przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Oryginalna kolekcja

W każdym salonie posiadamy kolekcję ponad 1000 opraw okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem.

Raty 0%

Dbając o finanse naszych klientów oferujemy również płatność w formie rat 0%.

Promocje i rabaty

Dodatkowo oferujemy szereg rabatów i promocji nie tylko w przypadku opraw, ale również szkieł. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów.

Nasze salony

  • Design optyk - salon optyczny
  • optyk Wrocław Bielany
  • oprawki do okularów, okulary przeciwsłoneczne salon optyczny
  • salon optyczny - Design Optyk

Dbamy o to, aby Klienci czuli się wyjątkowo w naszych salonach już od pierwszej chwili. Jesteśmy profesjonalistami na każdym poziomie, zarówno w optyce, jak i w modzie.

Szybki kontakt

optyk Wrocław

Świdnicka 40,

50-024 Wrocław

Parter

Tel.: 71 307 11 06

oprawki do okularów Wrocław

Legnicka 58,

54-204 Wrocław

Parter (obok Sephora)

Tel.: 71 307 26 66

optyk Wrocław

ul. Czekoladowa 7-9,

55-040 Bielany

Wrocławskie

Parter (obok TK Maxx)

Tel.: 71 307 03 24

optyk Katowice

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

Parter (obok strefy restauracyjnej)

Tel.: 32 307 00 61

E-mail: silesia@designoptyk.com

optyk Poznań

ul. Półwiejska 42

61-888 Poznań

Pasaż poziom +1 (na przeciwko MaxMary)

Tel.: 61 307 00 12

Newsletter

Cookies settings