Blog

Dita

03Gru/2019

Dita

Okulary Dita to prawdziwe dzieła sztuki, wytwarzane ręcznie ze szlachetnych materiałów, takich jak tytan oraz 18 i 12-karatowe złoto. Nadzwyczajna jakość uzyskana dzięki wyjątkowym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu japońskich rzemieślników. Niezwykłe okulary tworzone są ręcznie w aż 320 etapach produkcji, które łącznie trwać mogą nawet 8 miesięcy. W procesie tworzenia wykorzystywane są innowacyjne technologie. Jednak oprawy Dita to nie tylko wyjątkowy design oraz styl modowy, a przede wszystkim doskonała optyka, która zapewnia nadzwyczajną jakość widzenia. O wyjątkowej jakości soczewek okularowych marki świadczą ich ambasadorzy – m.in. zespół Formuły 1 Aston Martin Red Bull Racing.

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo pośród tłumu, wyróżniać się klasą i niecodzienną jakością opraw okularowych marka DITA jest stworzona właśnie dla Ciebie! Najnowsze kolekcje oraz ponadczasowe modele znajdziesz w naszym salonie: Design Optyk Magnolia Park (II piętro).

Modele

DECADE-TWO

DITA świętuje 20-lecie awangardy w branży, wprowadzając na rynek swoją najbardziej innowacyjną ofertę: Decade-Two. Odświeżony model klasycznej ramy aviatora, który podkreśla wiele osiągnięć technicznych DITA w ciągu ostatniej dekady. Połączenie przeszłości i przyszłości, klasyki i nowoczesności. Rama Decade-Two jest lśniąca i smukła, z metalowym mostkiem z siatki i mocowaniem na dwóch soczewkach, Wyjątkowe detale, takie jak diamentowe dodatki DITA i elastyczne noski, są wykonane z luksusowych materiałów, takich jak tytan i 18-karatowe galwanizowane złoto.

NACHT TWO

PROJEKT, KTÓRY ZNAJDUJE PIĘKNO W CELU: Podwójnie wyrzeźbione, formowane wtryskowo miseczki na soczewki z gumowym wnętrzem symulują wygląd starych gogli motocyklowych.

RZEMIOSŁO, KTÓRE ŚWIĘTUJE NIEPOŻĄDANE: Technologia druku 3D przekształciła wirtualną rzeźbę w formę; podczas gdy tytanowe zauszniki noszą charakterystyczny, wytłoczony detal, wytwarzany dzięki potężnej technice maszynowej.

NICHTBIRD-ONE

Wyrzeźbione z wdziękiem skrzydła motyle, innowacyjna tytanowa podwójna rama Nightbird-One opiera się na latach eksperymentów z tytanową konstrukcją. Nightbird-One delikatnie utrzymuje soczewkę między cienkim drutem tytanowym, tworząc wyraźny język projektowy dla przyszłych ramek z serii Nightbird.

METAMAT

Zbyt duże, ale delikatne proporcje Metamat kontynuują miłość DITA do eleganckich ram z lat 70. widzianych przez pryzmat współczesnego minimalizmu.

PROJEKT, KTÓRY ZNAJDUJE PIĘKNO W CELU: Detale projektowe, takie jak tytanowe noski stelaża, kultowy obiektyw DITA i ultra-cienkie mostkowe i tytanowe końcówki zauszników nadają lekkości ramie inspirowanej latami 70-tymi.

Szybki kontakt

optyk Wrocław

Świdnicka 40,

50-024 Wrocław

Poziom +2

Tel.: 71 307 11 06

oprawki do okularów Wrocław

Legnicka 58,

54-204 Wrocław

Poziom +1 (obok Zary)

Tel.: 71 307 26 66

optyk Wrocław

ul. Czekoladowa 7-9,

55-040 Bielany

Wrocławskie

Parter (obok TK Maxx)

Tel.: 71 307 03 24

Newsletter